Інформація для шукачів: зараз у нашому агентстві немає відкритих вакансій.

Роздача листівок

Максимальний ефект від роздачі листівок досягається
мотивацією до покупки в них і грамотною роботою промоутера

Оформити заявку

Основні переваги роздачі листівок

Компактність

Охоплення великої
кількості споживачів

Швидкість

Основні місця для роздачі

Станції метро

Жваві магістралі
(У заторах і поруч з ТЦ)

Торгові центри

Міські парки

Оптові ринки

Поштові скриньки

Є питання? Просто залиште свій номер!

Ми вам передзвонимо

Прозоре формування цін на акції

Виберіть тип акції

Кількість осіб

0

Кількість годин на день

0

Кількість днів

0

Роздача листівок: швидко, недорого і ефективно!

Роздача листівокперевірений спосіб розрекламувати свою продукцію, фірму або конкретні послуги. Барвиста листівка і досвід промоутера - запорука успішного проведення акції. В основі рекламних кампаній лежить не тільки яскрава і красива продукція. Для досягнення поставлених цілей також важливі особливості подачі роздавальних матеріалів широкого кола потенційних клієнтів.

Роздавати листівки - завдання промоутерів, дії яких безпосередньо впливають на успішне завершення рекламної кампанії. До цієї справи важливо залучати кваліфікованих і досвідчених фахівців, якими і є співробітники агентства «МИ». Персонал в повній мірі володіє всіма якостями, які так потрібні для успішного маркетингу.

Розповсюдження листівок — не тільки передача інформації про продукт або послугу, але і взаємодія між споживачем і промоутером, які сприяють подальшому збільшенню продажів!

Чому варто вибрати промоутера з агенції «МИ»

Промоутери агенції «МИ» завжди націлені на результат, для досягнення якого докладають максимум зусиль. Серед конкурентів агенція вигідно виділяється, завдяки наступним перевагам:

Для успішного розвитку як початківця, так і успішного бізнесу потрібен професійний маркетинг. Поширення флаєрів – відмінний спосіб заявити про своє існування і створити позитивний імідж в очах клієнтів. вертайтеся в БТЛ-агенцію «МИ» для того, щоб досягти поставленої мети за допомогою досвідчених промоутерів!