Інформація для шукачів: зараз у нашому агентстві немає відкритих вакансій.

Промоутери
в ростових ляльках

Ідеально підходять для проведення заходів будь-якого
рівня: дитячих свят, корпоративів або рекламних
акцій

Оформити заявку

Переваги ростових ляльок

Набагато більше
звертають на себе увагу

Кількість людей, що проходить поруч
з торговою точкою
зростає в рази

Низька ціна – від 360 р/год

Є питання? Просто залиште свій номер!

Ми вам передзвонимо

Прозоре формування цін на акції

Виберіть тип акції

Промоутери в ростових ляльках

Кількість осіб

0

Кількість годин на день

0

Кількість днів

0

Ростові ляльки - чудовий варіант якісної реклами!

Ростові лялькиефективний спосіб залучення уваги цільової аудиторії під час проведення рекламної кампанії. Одягнені в кумедні костюми відомих героїв, аніматори можуть займатися наступними видами діяльності:

Особливість ростових ляльок полягає в тому, що вони можуть виконувати основні завдання для залучення клієнтів або створення позитивного іміджу про компанії. У той же час, вони здатні дарувати гарний настрій, створювати необхідний фон і бути доповненням всієї презентації.

Ростові ляльки в рекламних кампаніях

Промоутери в ростових лялькахідеальний варіант для реалізації будь-якого рекламного заходу, так як повз такого персонажа ніхто не зможе пройти. Агенція «МИ» пропонує послуги професійних аніматорів, які володіють професійними навичками і досвідом проведення промо акцій, а також є дуже артистичними.

Таких персонажів часто замовляють з різних приводів, будь то дитячий день народження, дитяче свято, дегустація або промо акція. Запросити на свято ростових ляльок - по-справжньому безпрограшний варіант!

Головні переваги співпраці з агенцією «МИ»:

Коли проводиться промо-акція, ростова лялька - важливий елемент успіху! Сміливо звертайтеся в агенцію для того, щоб максимально використовувати всі можливості, найняти кращих професіоналів, створити позитивний імідж своєї фірми і випередити конкурентів. Пам'ятайте, що з компанією «МИ» успіх гарантований!