Інформація для шукачів: зараз у нашому агентстві немає відкритих вакансій.

Промо моделі

Привабливі дівчата з модельною зовнішністю - це
підвищення запам'ятовування і конверсії вашого продукту.

Оформить заявку

Головні переваги промо-моделей

Вашу рекламу надовго
запам'ятовують

З'являються нові
клієнти

Формується позитивний
імідж продукту

Є питання? Просто залиште свій номер!

Ми вам передзвонимо

Прозоре формування цін на акції

Виберіть тип акції

Промо моделі

Кількість осіб

0

Кількість годин на день

0

Кількість днів

0

Промо-модель - важливий елемент на виставці для реклами товару!

Промо модель виконує функції зі створення комфортної та доброзичливої атмосфери на заході і залученню нових клієнтів. Презентабельний зовнішній вигляд і грамотність - основні необхідні критерії. Промо моделі на виставку - це не тільки гарантована краса презентації, а ще й надійні помічники, які напам'ять знають продукцію та обізнані про тонкощі грамотної подачі інформації клієнтам.

Як відомо, перше враження - найважливіше, адже його так складно змінити. Для того щоб вигідно виділити конкретний товар із загальної маси, потрібні промо моделі, які створять приємну обстановку, і забезпечать успіх рeкламной кампанії. Від манекенниць такий персонал відрізняється манерою поведінки. Моделіактивні промоутери, які можуть вступати в діалоги з гостями виставки, розповідати про переваги і користь товару.

Для чого потрібні промо-моделі?

Сильними сторонами проведення виставки за допомогою професійних промо-моделей вважаються наступні аспекти:

В агенції «МИ» великий штат співробітників, які відрізняються різними параметрами і типажами. Кожен клієнт може замовити промо- моделей з великої кількості кандидатів для організації виставки. Всі промоутери активні, харизматичні і граціозні. Вони стануть чудовою прикрасою будь-якого заходу!

У розпорядженні співробітників агенції «МИ» всі необхідні дані і можливості. Кожен промоутер, виставка для якого - звична ситуація, знає:

Можете бути абсолютно впевненими в своєму виборі, так як ви звернулися за допомогою в потрібну промо агенцію - моделі знають про те, як представити продукцію найкращим чином, щоб залучити якомога більшу увагу потенційних клієнтів.

Завдяки позитивному настрою, професіоналізму, досвіду і привабливої зовнішності промоутерів агенції «МИ», обсяг продажів і потік нових клієнтів обов'язково зросте навіть після проведення однієї презентації, яка надовго запам'ятовується її учасникам!