Інформація для шукачів: зараз у нашому агентстві немає відкритих вакансій.

Помічники

Помічники – це надійні люди
на разові підробітки, які готові
легко виконати будь-яке ваше доручення

Оформити заявку

Основні переваги помічників

Багатофункціональність
і багатозадачність персоналу

Добре розуміння завдань
і швидке їх виконання

Низька ціна – від 250 р/год

Есть вопросы? Просто оставьте свой номер!

Ми вам передзвонимо

Прозоре формування цін на акції

Виберіть тип акції

Помічники

Кількість осіб

0

Кількість годин на день

0

Кількість днів

0

Промо-помічники: швидка допомога для Вашого бізнесу!

На сьогоднішній день для більшості компаній проведення різних промо-акцій - ефективний і бюджетний інструмент маркетингу. Щоб організувати такого формату захід, потрібно звернутися за допомогою до професіоналів. У процес підготовки до презентації прийнято залучати хелперів.

Промо-помічник – співробітник, який виконує всі доручення фахівця під час підготовки до будь-якої рекламної акції, дегустації, виставки, конференції і будь-якого іншого заходу.

Як правило, таких людей винаймають для виконання рутинної і повсякденної роботи, на яку просто немає часу у штатних працівників. В обов'язки хелпера також входить виконання дрібних доручень, які не вимагають наявності специфічних знань або кваліфікації.

Помічники від БТЛ-агенції «МИ»

Агенція «МИ» пропонує своїм клієнтам скористатися такою послугою, і винайняти досвідчених хелперів, які грамотно, чітко і оперативно впораються зі своїми обов'язками і виконають всі робочі справи. Наприклад, вони можуть допомогти розкласти подарункову або пробну продукцію по пакетам, які роздадуть учасникам конференції по її закінченню.

Хелпери також можуть сортувати запрошення на громадські, маркетингові або закриті заходи. Вони можуть відповідати на дзвінки, вирішувати прості організаційні питання, вести документацію і виконувати доручення керівництва.

Звернувшись в агенцію «МИ», кожен клієнт може винайняти команду активних і відповідальних фахівців, які допоможуть впоратися з усією роботою і підготовкою до будь-якого важливого заходу.

Основні переваги співпраці з агенцією:

Найчастіше послугою користуються фірми, які знаходяться на початковому етапі розвитку. В силу відсутності досвіду і повноцінного штату, їм часто не вистачає помічників, особливо, перед дійсно важливим і вирішальним заходом.

Завдяки досвіду і численних успішним роботам, хелпери агенції «МИ» заслужили відмінну репутацію. Якщо немає часу на вирішення всіх організаційних питань, рекомендується найняти кількох людей для того, щоб поліпшити робочий процес, допомогти власним співробітникам і отримати впевненість в успішному результаті запланованого заходу!